Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet peteérés a 10-11. napon?

Lehet peteérés a 10-11. napon?

Figyelt kérdés
30 napos ciklusaim vannak. 11. napon vagyok és nagyon fáj a mellem, ha hozzáérek és szúrkál a petefészkem. Nem hőmérőzöm és ovu tesztet sem használtam még, mert nem akarok rágörcsölni, de most furi, mert eddig nem éreztem ilyet.
2008. nov. 21. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:
szia! Szerintem persze! Én hőmérőzöm , de mégis inkább a saját testem jelzéseiben bízom. Nekem is volt olyan, hogy későbbre volt írva a naptár szerint. Mégis előtte kb 4 nappal éreztem a tüneteket és inkább ebben bíztam.És akkor volt a peteérésem. De sajnos nem lett babó. Bár a hasszúrkák amit írtál jelezhetik azt is , hogy a tüsző növekszik , de kiszabadulni a pete lehet hogy csak 1-2 napon belül fog. Remélem segítettem. Drukk!
2008. nov. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát most belehúzunk akkor, mert szeretném, ha összejönne.

Köszönöm a választ! :-)

2008. nov. 21. 08:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok, csak én már az 5. naptól ezt érzem. Múlt hónapban is ilyen korán volt peteérésem, bár ahogy ezt olvasom, nem egy gyakori jelenség a korai peteérés. Én valószínű felkeresem a nőgyógyászom, hogy a teherbeesés valószínűségét nem zavarja-e az ilyen korai peteérés.
2008. nov. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!