Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan hasznaljam a palastfu...

Hogyan hasznaljam a palastfu es a cickafarok teat? Melyiket mikor kell inni es mennyit?

Figyelt kérdés
2008. nov. 21. 07:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én ezt olvastam róla és én is így iszom: Cickafark a mensi utolsó napjától peteérésig max napi fél liter(egy filtert 2,5 dl vízhez).Peteéréstől pedig a palástfűt a következő mensiig ugyanebben az arányban. Ha nem jön meg a mensi akkor pedig az első 12 hétben ezt lehet is folytatni. Mármint csak a palástfűt,a magzatmegtartó hatása miatt. Remélem segítettem. Én egy hónapja iszom mert sajnos 7 hete volt egy vetélésem 11 hetesen:-(
2008. nov. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Még annyit hogy fém eszközt ne használj a teákhoz. Csak műanyag vagy porcelán bögrét és kanalat. Ízesiteni se ízesítsd a teákat csak max egy pici mézzel és 5-10 percnél tovább ne áztasd őket. Ha tudok még segiteni irj.
2008. nov. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont szerdán kérdeztem rá az orvosomnál, aki azt mondta, h lehet keverve is inni. Azaz együtt a palástfűt és a cickafark teát!!!!
2008. nov. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a segitseget.csak meg annyit hogy elkezdfhetem mar most inni a palastfut(peteeres utan vagyok)vagy varjam meg a kov.menzit es utana kezdjem el a cickafarokkal?
2008. nov. 21. 11:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is utánakérdeztem dokinál, fitoterapeutánál, ihatod keverve 1:1 arányú keverésben és így bármikor elkezdheted. Nem kell számolgatni pé-t meg semmit!

/Különben is - számolja már ki nekem pontosan valaki!/

A teafű szerintem jobb, még ha a filteres kényelmesebnek is tűnik és 2-3 percnél ne áztasd tovább.

2008. nov. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!