Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5.-én volt peteeresem a...

5.-én volt peteeresem a ciklus.hu szerint, egyutt is voltunk a ferjemmel, mar 7 honapja probalkozunk, de ma reggel erosen gorcsolt a hasam kb 30 percet, nem mensi erzes szeruen, teljesen maskeppen, lehet ez beagyazodas jele?

Figyelt kérdés
kerem irjon aki erzett mar ilyen dolgot, nagyon fura volt es elegge fajdalmas ,barcsak a baba miatt lenne ,koszonom a valaszokat
2008. nov. 21. 06:32
 1/2 A kérdező kommentje:
5 napja volt a peteeres ...csak sietek egy kicsit ezert hagytam ki ...bocsi
2008. nov. 21. 06:32
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha 5 napja volt, akkor még nem érezhetnél semmit, ha terhes is lennél. Először "találkozik" a két sejt, jó esetben megtermékenyül a petesejt, ezután indul osztódásnak, és indul útjára az embrió. Mensi szerű görcsök a mensi rendes idején kellene, hogy legyenek. Persze, vannak csodák, úgyhogy reménykedjünk! Én szorítok nektek!! :))
2008. nov. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!