Vajon mit mutat?

Figyelt kérdés
A ciklusom nagyon rendszertelen szeptemberben pl meg se jött januárban megjött 1.-jétől 6.-áig. Majd ebben a hónapban megjött 30.-án és tartott február 4-ig.Február 11-én megszakítással voltunk együtt. Eddig egy tesztet csináltam ami negatív lett. Mivel rendszertelen a ciklusom így nem tudom hogy mijor kéne megjönnie tüneteim vannak: pattanás,derékfájás,fejfájás,cicifájdalom,megjönérzés de semmi. Ha ma csinálok egy tesztet az valós eredményt fog mutatni??
2020. márc. 2. 07:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Megjön a mensid.
2020. márc. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
De nekem sose így kezdődött mert nekem az első két nap a legerősebb.Holnap reggwl wgy Gábriel teszt nagyon hülye ötlet?
2020. márc. 3. 14:00
 13/17 A kérdező kommentje:
Ma estére megjött de azért holnap reggel csinálok egy Gábriel tesztet.A Pms tüneteim megszüntek.
2020. márc. 3. 21:45
 14/17 anonim ***** válasza:
Várd meg míg elmúlik a vérzés
2020. márc. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ma vagyok a második napon. Minden olyan mint eddig volt. Ma csináltam egy tesztet és egyértelmű negatív lett. Terhessé kizárva akkor?
2020. márc. 4. 18:14
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, biztos, hogy nem vagy terhes. Új ciklus új esély :)


Sok sikert!

2020. márc. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

De minek csináltál ha vérzel??? Van h 1x még megjön emlékezetből de akkor is negativ lesz mikor megvan, max ha elmúlik kezd látszodni a 2.csík.

De az is baromi ritka

2020. márc. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!