Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikra készülünk kétségbe...

Lombikra készülünk kétségbe vagyok esve szerintetek így el lehet kezdeni? Annyi sokat vártunk rá.

Figyelt kérdés
az a gond hogy nagyon sokat kellet várni míg a kaáliba kapunk időpontot és végre Júliusra kaptunk és voltunk konzultációra és azt mondta a doktornő hogy a következő hónapban ha megjön a menszim hívjam fel őket és kérjek időpontot és addigra szerezem be a lombik programra szükséges iratokat és ma mag kaptam egyik eredményt a Trichomonas eredmény pozitív lett irt ki doki gyógyszert szerintetek így el tolódik ez egész vagy el lehet kezdeni a programot? Mert már a jövőhéten kell mennem a kaáliban.
2010. júl. 23. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor jövőhéten menj el a Kaáliba, és ott az orvosod mindent elmond. Elképzelhető, hogy egy-két hónapot csúszik majd a dolog.
2010. júl. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem meg a trombozis eredményem nincsen meg , az miatt csuszik, még az is lehet, hogy 2 hónapot. De neked meg van az eredményed és erre van valami amit a stimuláció melett fogsz kapni. Ezt onnan tudom ,hogy nekem ez a trombozis hajlamra mondta az orvos és ilyen sz mint ami neked pozitiv lett az én papiromon is volt. nyugi ha rendesek akkor el kezdik. Melyik kaáliba jársz. Mi hamarabb kapzunk időpontot egy hétre rá, hogy telefonáltam. Nem akarod privátbe folytatni? Nagyjábol egy cipőben járunk.
2010. aug. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem most a tenyésztés lett rossz, de reménykedem, hogy nem lesz csúszás, mert már a fogamzásgátlót szedem. (Kaptam rá gyógyszert és krémet.)

Az első lombik előtt candidát találtak, de a nőgyógyászom írt rá krémet és ezt ráírta a leletemre is.

A Kaáliban látták ez, és nem halasztották későbbre a kezdést.


Remélem neked is kezdik a kezelést.

2010. aug. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
sziasztok kösz a meg nyuktato válaszokat irhatc nugottan privibe is mert válaszolok én szegedre járunk a doktornöhöz és azota miota ki irtam a kérdést voltunk és sajna el halasztotta még egy honapot a doktornö azt monta hogy szivogyanak fel a gyogyszerek met hiába csinálja meg ugyse mutat ki semmit
2010. aug. 24. 19:05
 5/5 A kérdező kommentje:
bocs a csúnya írásért de rentettöen siettem mert el kellet mennem a városban de nem akartam el menni anélkül hogy ne válaszoljak
2010. aug. 24. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!