Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS vagyok, a closti sem...

PCOS vagyok, a closti sem segített. Most metformint akar az orvosom felírni. Ki szedett már ilyen gyógyszert? És mik voltak a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kicsit utánaolvastam a pcos portálon és csak jókat írnak róla, csak több hónapon keresztül kell szedni, mire állítólag beindítja a peteérést.Sikerült valakinek a metforminnal a baba?
2008. nov. 20. 06:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

szió.

engem hasonlo keszitmennyel kezeltek, elsosorban TÉGED szed rendbe, és amiért rendbejonnek a hormonjaid, ezért lesz nagyobb esélyed babára. (szoval nem mondhatom hogy a merkformintol lett babam, azt mondanam, az szabaditott meg a pco-tol)

én mindenképpen támogatnam, mert a veteles eselye is sokkal kevesebb, és az nem csak tunetmentesit.

nagyon helyesen irta fel! utana, ha turelmetlen vagy (nem két nap alatt hat, az tény), par honap mulva johet a masodik closti kura, ha a dokid is ugy gondolja, es akkor tenyleg legalabb ketszerannyi eselyed lesz a babara.


valoszinuleg fogyni is fogsz tole, es a tobbi hormonod is rendbejon (nekem legalabb 5 fele hormonnal volt gond, tesztoszteron, lh-fs, sargatest, stb), és mindent szepen rendberakott, sokkal jobban is fogod magad érezni!

2008. nov. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De jó!!!!!!! Köszi! Ez most reményt adott!
2008. nov. 20. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!