Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek-e vagy csak...

Terhes lehetek-e vagy csak hormonzavartól van?

Figyelt kérdés
21éves lány vagyok! A férjemmel már 3 éve probálkozunk de semmi. Múlt hét ota hányingerem van néha ugy érzem, hogy hánynom kell, fáradékony vagyok, ha lefekszem ugy érzem mintha feszülne a hasam belül, ha oldalra fekszem hányingerem lesz. A mellbimbóm hegyén észre vettem 2 napja, hogy fehéredik de nem feszül a mellem. Csináltam 1hete tesztet de negatív lett. A mestruációm Szeptember 27-én volt és elmúlt Október 6-án de már fordult elö hogy,össze vissza jött meg. Meg sajnos hormonzavarom van. Lehetek-e terhes vagy csak a hormonzavartól van a rosszulétem?Valaki tudja hogy mivel kezelik azokat a nőket akinek volt trombozisa és hormonzavara van de nem szedhet hormonális szereket?Mert sajnos ez van velem.Trombozisom volt és hormonzavarom van de nincs kezelve.orvos azt mondta változtatnom kell az étkezésemen de nem hiszem hogy ez igy segit.Mit csináljak?Valaki tud segíteni?Nagyon szeretnék babát de igy nem hiszem,hogy össze jön.Remélem nem gond,hogy ennyit kérdezek egyszere?Elöre is köszönöm aki tud válaszolni kérdésemre.
2008. nov. 19. 22:43
 1/1 anonim válasza:
Csodalkoznal ha tudnad mennyi dolgon es betegsegen segit a helyes etkezes.Ha nem szedhetsz hormonalis gyogyszereket, fordulj termeszetes szerekhez.Rengeteg jo tea van a hormonalis dolgok megoldasara es a homeopatia is nagyon jo,mert nem tud artani, legfeljebb nem segit.Nekem is voltak hormonalis problemaim, mind redbe jott 2 honap alatt de csak akkor ha nem unsz bele es nem hagyod felbe.Sok helyen van mar homeopatias rendeles, sok ismerosomon segitett mar.Probalj meg bejelenkezni egy magneses rezonancias felmeresre is.Nincs mit vesztenetek.Sok sikert.
2008. nov. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!