Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhes vagyok? 5...

Lehet, hogy terhes vagyok? 5 napja késik, görcsölök és reggel óta hányingerem van.

Figyelt kérdés
2008. nov. 19. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Teszteltél már? Ne félj tesztelni, ha babás vagy, akkor a teszt is kimutatja majd!
2008. nov. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Miért nem csinálsz tesztet?Így látatlanban mki csak azt fogja írni,hogy éppen lehet,de biztosan ezt te tudod megválaszolni egy th teszttel :)

2008. nov. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A teszt már kimutatja. Ha 24 órásat veszel, nem kell megvárni a reggeli vizeletet sem, mert már a délutániból is két csíkot kell mutatnia ennyi nap késés után.
2008. nov. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!Inkább csinálj tesztet, az biztosabb, mint hogy itt találgatunk:)

Ha sikerült, akkor gratulálok, nekem előző hónapban pont a késés 5. napján jött meg, most az első napnál tartok:)

2008. nov. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!