Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt két missed ab-om ez...

Volt két missed ab-om ez mennyire befolyásolja hogy mikor fog összejönni a következő baba?

Figyelt kérdés

nektek mikor sikerült újra missed ab után?

az első tavaly dec18.-án volt a másik pedig idén május 8.-án, tehát a 3 hónap már letelt de mégsincs babó


2008. nov. 19. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Kivizsgálásra elküldtek? Nekem sajnos 5 missed ab-m volt. Idén derült ki, hogy a progeszteron szintem alacsony. Az első baba elvesztése után annyira féltem, hogy meg fog ismétlődni a vetélés, hogy csak 11 hónap múlva estem teherbe. A legutolsó terhességnél megvártuk a 3 hónapot és rögtön sikerült.
2008. nov. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

szia most voltam hormonvizsgálaton és rendben volt minden, van már két kislányunk és szeretnénk harmadikat de valahogy nem akar sikerülni, hát nem lehetett egyszerű 5 bab elvesztését átélni nekem ez a kettő is sok volt,


az a baj hogy előtte is nagyon akartam babát de mióta elvesztetem őket azóta meg mégjobban teljesen kivagyok készülve

2008. nov. 19. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!