Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit mutat a görbém? Miért nem...

Mit mutat a görbém? Miért nem jön meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A menstruációm átlagban 21-25. nap között szokott megjönni, jelenleg a 32. napon vagyok eddig még semmi. Egy napja nagyon fáj a fejem. A csalódások végett eddig még nem mertem tesztelni.
2008. nov. 19. 13:08
 1/9 A kérdező kommentje:

Jajj a görbém:

[link]

2008. nov. 19. 13:10
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztató a görbéd, én a helyedben vennék tesztet!!
2008. nov. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben már tesztelnék,ha az írod,hogy 22-25 naposak aciklusaid,akkor már elég sokat késett!!!Egyénként nem túl rövid a ciklusod?
2008. nov. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is vegyél mindenképpen tesztet, az a biztos, mert a görbe sokszor csalóka. Elvileg a peteérét követően meg kell, hogy emelkedejen és fenn is kell maradnia legalább 10 napig. De ilyen görbénél is volt már valaki terhes! Lehet hogy rossz a hőmérőd vagy nem jól méred!
2008. nov. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én pedig azt mondom, hogy ha ránézel a görbére határozottan látszik egy relatív és átlagos hőmérséklet emelkedés a függőleges csíktól (tüszőrepedés) jobbra. Lehet hogy nem minden konkrét értékre igaz ez, de összességében mindenképpen jónak tűnik. Vagyis tényleg reménykeltő... :)
2008. nov. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Viszont sokszor visszacsökken a tüszőrepedés előtti értékre!! Tehát nem marad fenn és valóban a hőmérsékletet nem önmagában kell szemlélni hanem diagrammon, véleményem szerint két hőmérsékleti szintet kell tudni elkülöníteni.A peteérést követően a hőnek legalább 10 napig kell fennmaradnia ahhoz hogy tüszőrepedésről lehessen beszélni! Egyébként lehet hogy ha digitális hőmérővel mérsz ki fog belőle fogyni az elem! Vagy nem jól csinálod. Hól méred és hogyan a hődet! Tesztelj mindenképpen!!
2008. nov. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi lányok a válaszokat és segítséget. Már én is gondoltam arra hogy merülőben van az elem, majd megnézem... amúgy minden reggel 7:30 körül mérem 1-2 perc difivel.
2008. nov. 19. 13:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Digitális hőmérőnél ne a hangig mérj, hanem várj még, 5 percig kell mérni és még megy feljebb, nekem volt úgy, hogy a digitális hőmérőm 20 másodperc múlva már csipogott!! Tesztelj és vegyél új elemt vagy inkább sima hőmérőt!
2008. nov. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát igen én eddig a csipogásig mértem.....szájban
2008. nov. 19. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!