Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől szúrkálhat a bal petefés...

Mitől szúrkálhat a bal petefészkem?

Figyelt kérdés
7-én volt pé-m, azóta egy nap volt fehéres krémszerű folyásom, 21-én kellene nem megjönnie, tegnap este éreztem a fájdalmat a bal oldalon, néha gyengébb, néha erősebb. Ma reggelre semmi, de tegnap azt hittem meg fog jönni.
2008. nov. 19. 07:24
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem a 13 napon aztmondta a domik hogy 24 ora mulva lesz pém. nos aztnemtudom volt de még azota is érzem hogy szurkál a petefészkem.már arra is gondoltam hogy lehet nemtudott kijönni. nekem mennyi a hőd?azota szurkál neked is?
2008. nov. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem mérem a hőm. és nekem ma már nem fáj, nem érzek semmit.

Tegnap viszont eléggé feltűnő volt. Meg is ilyedtem.

2008. nov. 19. 07:32
 3/8 anonim ***** válasza:
honnan gondolog hogy megrepedt a tüsző?
2008. nov. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez a kérdés most, hogy jön ide?
2008. nov. 19. 07:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát én nem akarom, hogy nagyon beleéld magad, de nekem is pont így volt, amikor teherbe estem. (Sajnos elment a baba.)

Szerintem 2 nap múlva tesztelj, és kiderül!

Nekem a peteéréstől számított 14-ik napon már pozitív volt a teszt. Nagyon drukkolok neked!

2008. nov. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom a történteket és köszönöm a választ!
2008. nov. 19. 08:02
 7/8 anonim ***** válasza:
EZ A KÉRDÉS AZÉRT JÖTT FEL MERT LEHET HOGY NEMREPEDT MEG ÉS AZÉRT SZURKÁL MERT PROBÁL KIJÖNNI. SZOVAL PROBÁLKOZZIK MEGINT
2008. nov. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, de te azt kérdezted, hogy honnan tudom, hogy tüszőrepedésem volt, mikor ilyesmiről szó sem esett.Mindegy... Hétfőn kiderül minden. Remélem...
2008. nov. 19. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!