Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye semmiképp nem eshettem...

Ugye semmiképp nem eshettem teherbe?

Figyelt kérdés
Tegnap feküdtem le először a barátommal, még szűz voltam. Használtunk gumit, de egy kicsit ( tényleg nem sok ideig) csináltuk gumi nélkül is. Akkor nem gondoltam erre, de most elkezdtem parázni: ugye semmiképp nem eshettem teherbe? Nem ment el bennem :) így ugye nem történhet meg, igaz? vagy kicsi esély van rá? :S
2008. nov. 18. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
persze. nincs is esély rá nyugi
2008. nov. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy az előtt csináltátok gumi nélül, mielőtt barátod elment, vagy utána? mert ha utána akkor szivacs, de előtte elvileg nem lehet gond,ha tényleg semmi váladék nem volt.
2008. nov. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem akarlak megijeszteni, de legközelebb semmiképp ne csináljátok gumi nélkül, mert még az előtt is van előváladék, mielőtt elmegy a fiú - az előváladékban pedig gyakran van sperma, tehát kicsi, de van esélye, hogy teherbe ess
2008. nov. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem sok esely van, de ismerek olyanokat, akik gumi mellett terhesek lettek, tehat anelkul szted?
2008. nov. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!