Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elkezdhetem inni a palástfű...

Elkezdhetem inni a palástfű és cickafarkfű teákat?

Figyelt kérdés
A problémám ugyanis az lenne, hogy októberben teljesen kimaradt a mensim, ráadásul gyakorlatilag minden terhességi tünetet produkáltam, viszont a teszt és a doki is megállapította, hogy sajna nincs baba. Azt is mondta a doki, hogy valószínűleg a gyógyszer abbahagyása kavarta meg ennyire a dolgokat. Viszont az a baj, hogy tegnap kellett volna megjönnie, és megint semmi. Tehát a kérdésem az volna hogy a ciklusom rendbeszedéséhez elkezdhetem inni a fent említett teákat?
2008. nov. 18. 14:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj , és ha nincs baba , akkor kezd el inni a cickafarkat , az rendezi a ciklust vagy kiprobálhatod a HORMEEL-S cseppeket is az is nagyon jó ciklusrendező ,segiti a peteérést.
2008. nov. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!