Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mult hónapi menszeszem óta...

A mult hónapi menszeszem óta hányingerem van, émelygés, szédelgés. Mi lehet ez? Vasárnap kellett volna megjönnie. (Elméletileg) Nem pontos a ciklusom. Azóta még nem jött meg. Mensziszerű érzéseim vannak. Lehet baba?

Figyelt kérdés
2008. nov. 18. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Csináltál már tesztet? Amúgy van esélyed a babára ,ha vasárnap óta nincs semmi, az már két nap , a teszt kimutatná már. Védekeztek valahogy? Mennyire rendszertelen a ciklusod, hány napot szokott késni?

2008. nov. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megint én , a múlt hónapban milyen volt a mensid? Amilyen szokott lenni ,vagy más? Mert lehet, hogy már akkor baba volt?
2008. nov. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szia! Őszintén szólva nem védekezünk sehogy, mert örülnénk a babának. A menszeszen különösebbet nem vettem észre, talán hogy kicsit kevesebb volt akkor. Tesztet nem csináltam, mert már egy párszor csalódás ért, ezért már nagyon reménykedni sem merek.
2008. nov. 18. 13:47
 4/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó menszim 30 napra jött meg, az előtte lévő pedig 31 napra. Most hirtelen ezekre emlékszem.
2008. nov. 18. 13:48
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Első lépés sztem teszt,aztán ha az negatív,akkor lehet várni,vagy gondolkodni.

Nekem volt olyan hónapom,hogy 54. napra jött meg.

2008. nov. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én biztos nem tudnék várni, megcsinálnám a tesztet.
2008. nov. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Volt már olyan nekem is hogy 40 napra jött meg, de akkor volt valami ami nem egészen olyan volt mint előtte. Úgyértem az egész menszesz más volt. Azóta általában 30-31 nap.
2008. nov. 18. 14:06
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is gondokodtam rajta, hogy csináljak, de aztán mindig visszalépek, hogy még várnom kell. Mert lehet, hogy csak a testem játszik velem. Lehet még egy pár napot várok, és aztán ha még mindig nem lesz menszi veszek tesztet. Arra lettem volna kíváncsi, hogy ti hogy látjátok, volt-e már más is így és mi lett a vége. Köszönöm a válaszokat!
2008. nov. 18. 14:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor én elmondom a barátnőm esetet. Neki nem voltak terhességi tünetei, csak egyszerűen 30-60 nap között volt a ciklusa. Előtte évekig gyógyszert szedet, amikor is persze rendesen meg is jött neki. Aztán fél év sikertelen próbálkozás után elment dokihoz, aki nem azt mondta, hogy várjon még. Mivel kiderült, hogy nincs peteérése, így hiába várt volna évekig is. Javaslom neked, hogy ha a teszted negatív, akkor is keress egy nőgyógyászt mielőbb.
2008. nov. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!