Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esett már valaki úgy teherbe,...

Esett már valaki úgy teherbe, hogy a nem várt közeledtével ugyanúgy barnázgatott, de végül mégsem jött a menzi?

Figyelt kérdés
2 nappal a vérzés előtt mindig barnázok, pedig hormonálisan minden oké! Holnapra nem várom, de remélem hogy nem is jön, csak ez a barna folyás ne lenne!!
2008. nov. 18. 09:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

hallottam már olyat, hogy barnázás volt az első pár napban, hétben.

nem teszteltél véletlen?

2008. nov. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
igen,az egyik b.nőm is igy volt.Nem is gondolta,h terhes,mert barnázgatott.Végül csinált egy tesztet pozitiv lett.Meg még 1 ismerösömnél igy volt.Ő nemrégen szült.:))))
2008. nov. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Még nem teszteltem, mert minden menzi közeledtét barnázás jelzi és hát holnapra nem várom, szóval azt gondoltam, hogy még korai lenne.

Köszi a 2. válaszolónak is, kicsit jobban reménykedem, hogy holnap sem jön meg!

2008. nov. 18. 11:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Van valami tüneted?
2008. nov. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Borzasztóan feszülnek a melleim, de ez eddig majdnem minden hónapban így volt. Nem vagyok valami jól, de vírusos hasmanős-hányós járvány kavarog a levegőben, szóval ez nem feltétlenül utal babára.

Nincs vizes folyásom. Az a kevés barnázás inkább krémes állagú.

Hát, majd holnap meglátjuk!!

2008. nov. 18. 13:07
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elvileg múlt héten csütörtökön kellett volna nem megjönnie. Aznap reggel teszteltem negatívat. Azóta azonban csak kicsit barnázgatok (mint mensi előtt általában), ma pl. még semmi nincsen a tisztaságin. Szomnaton óvszerrel szeretkeztünk (mivel megjön, így kicsit higénikusabb, gondoltuk), az óvszer véres lett, de azóta semmi igazi mensis tünet nincs.

Ezért megértelek, hogy nem tudod, mi van most veled. CSak azt tudom tanácsolni, mint mások is, hogy ha nem jön meg holnap, akkor tesztelj. Ha -, csalódni fogsz, de legalább tudod, hogy mi a helyzet.

REmélem neked nagyobb szerecséd lesz.

2008. nov. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
IRD MEG AZ EREDMÉNYT-2.dik v.
2008. nov. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nooos mi van?
2008. nov. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A teszt negatív és szerintem meg fog jönni!!:-(
2008. nov. 20. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!