Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért sír az egy éves kislányo...

Miért sír az egy éves kislányom majdnem minden ébredéskor?

Figyelt kérdés
2008. nov. 18. 08:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Az enyém is sokszor sírt ébredéskor. Álmukban dolgozzák fel a velük történteket. A sok kudarcot, félelmet, "szeretném megcsinálni de nem tudom" érzést.

Nálunk pár hónap múlva el is múlt, utána megint vidáman, mosolygósan ébredt, csak egy-két alkalom volt, mikor sírósan. Most 2 éves és néha még mindig előfordul a sírós ébredés, főleg akkor, ha valami miatt idő előtt felébredt és nem tudta kipihenni magát. Ekkor vissza próbálom altatni, ami általában sikerül is.

Nyugodj meg, ha egyébként jókedvű, vidám, mozgékony baba, nincs semmi gond!

2008. nov. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én fiam 3 éves, és még sokszor- de csak a délutáni alvás után - sír. Én is sokat kérdeztem ezt mástól, igazából magyarázatot nem kaptam. Én azt figyeltem meg, hogy amikor rossz fázisban ébred, nem aludta ki magát, illetve vmi felébresztette, akkor történik. Ő is kiegyensúlyozott gyerek, és szerintem ez a lényeg.
2008. nov. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!