Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi folsavat kell szedni...

Mennyi folsavat kell szedni terhesség elején?

Figyelt kérdés
2008. nov. 17. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
állitolag a májba nagyon sok folsav van de hetente csak max 2-szer lehet enni mert nagyon sok benne az a-vitamin ami meg állitolag annyira nem tesz jot ha babát akarsz!de azt nem tudom hogy miért!amugy még jo a gomba a tej a meg nem tudom most hogy még mi jo :-)
2008. nov. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Napi egy szemet nyugodtan, ha nem szedsz valamilyen terhesvitamint (azok már ugyanis tartalmazzák). Én az elso 3hónapban szedtem.
2008. nov. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de valahogy tartok ezektől a terhesvitaminoktól. A természetesebb megoldások híve vagyok, Amway-től szedem a Naponta vitamint meg az Omega-3-at, ezekben valahogy jobban megbízom..Plusz 3 mg-os folsavat vettem a gyógyszertárban kiegészítésképp.. Remélem, ez is elég..Esetleg valakinek valamiyen tapasztalata ezekről a készítményekről?
2008. nov. 18. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!