Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinek bejött már a jónás...

Valakinek bejött már a jónás módszer? Ha nekem 4-én volt a nagy nap, akkor már éreznem kéne vmit?

Figyelt kérdés
2008. nov. 17. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a holdnaptáros ugye? Én nem eszerint "csináltam", de amikor olvastam róla, akkor ellenőrzésként visszaszámoltam magamnál is, és egy barátnőmnél is, és meggyőződtem róla, hogy valóban azon a napon történt a teherbeesés. Most egyik barátnőmnek, aki babát szeretne a jónás módszer szerint kiírtam azokat a napokat, amikor teherbe eshet. Most kíváncsian várakozunk. Ha Neked nov. 4-én volt a nagy nap, akkor még nem kell érezned, hisz az még 2 hete volt. (Én anno 5-6 hetes terhes voltam, amikor feszülni kezdett a mellem, és jöttek a tünetek.) Nagyon szurkolok Neked!
2008. nov. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy nov.1-én jött meg, és 4-ére épp csak elmúlt. Ezért hihetetlennek tartom, hogy akkor lehetséges lett volna a fogamzás. De azért nem hagytuk ki.:) Minden hónapban menses körüli időszakra tette, persze akkor ugye nem próbálkozunk, lehet azért nem sikerült eddig?
2008. nov. 18. 20:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem bármikor teherbe lehet esni, én sem az állítólagos peteéréskor estem teherbe. (ha így lenne, akkor nem is forgalmaznának fogamzásgátlókat, mert akkor elég lenne csak azt a pár napot kihagyni 2 menzi között, és elkerülnék a teherbeesést)

Persze ne keseredj el, ha nem jön elsőre össze. Én nagyon szorítok Neked!

2008. nov. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!