Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma írt fel nekem a dokim...

Ma írt fel nekem a dokim Clostyt! És 2*1 et! A tájékoztatóban azt olvastam hogy napi egyet kell szedni! És minden nap vagy csak minden másnap kell szedni?

Figyelt kérdés
2008. nov. 17. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek egyénileg adagolja az orvos, tehát úgy szedd, ahogy az orvos mondta.

nekem is először 2x1et kellett szednem, de sok volt, így a második hónaptól elég volt 1x1.

2008. nov. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! És neked minden nap kellett szedni vagy minden másnap??
2008. nov. 17. 19:20
 3/9 anonim ***** válasza:

Minden nap.

De van olyan, aki egyik nap egyet szed, másik nap kettőt. Ez teljesen egyénfüggő.

2008. nov. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi:)!Mensi 3.napján kell kezdenem!És 5.napig 2*1-et. És neked van már baba??
2008. nov. 17. 19:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Az orvos mindenkinek egyénre szabottan,az előző vizsgálatok eredményét mérlegelve dönti el a dózist. Nálam napi 1 szemet kellett szedni,a mensi 2.napjától a 5.ig. Letelt a 3.hónap,sajnos a baba mégsem jött még össze. Pedig a Closti alatti ellenőrzések jók lettek , csinált szép tüszőket,volt spontán tüszőrepedés,és nagyon jó progeszteron eredmény. Páromnál is minden rendben.Most lesz az első Closti nélküli hónap,új reményekkel . Sok sikert és drukk Neked,van akinek a Clostitól már elsőre összejön! Ui.:régóta próbálkoztok?
2008. nov. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5.hónapja próbálkozunk! És miis kivizsgáltattuk magunkat! Minden rendben! Várakozunk!
2008. nov. 17. 19:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi is 5 hónapja, sokan intenek engem is türelemre,hogy ennyi idő még nem is sok a próbálkozások terén. De mit tegyek,ha úgy vágyunk már egy babára:) Hajrá Nektek is, szorítok,hogy mielőbb összejöjjön.
2008. nov. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nektek is sok sikert! Azt hallottam hogy a clostitól elvékonyodik a méhnyálkahártya.Ez igaz lehet? Mert nekem sajna amugy is vékony:(!
2008. nov. 17. 19:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Igen elvékonyodhat,nálam is ez történt,ezért a vérzésem is lerövidült a Closti ideje alatt:( de állítólag ez regenerálódik,remélem,most nálam Closti szünet következik,meglátjuk! Még1x sok sikert Neked is! szió
2008. nov. 18. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!