Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lindynette 20-at szedek, a...

Lindynette 20-at szedek, a 10. szem után bennem ment el a párom. Sőt mikor ez megtörtént, előtte 1-2 órával már a 11. -et is bevettem. Valamint a 6. után megszíktással voltunk együtt. Van okom aggódalomra? A menstruáció első napján kezdtem el szedni.

Figyelt kérdés
2008. nov. 17. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Hányadik levelet?

Ha az elsőt, akkor van okod aggódni, ha már legalább a másodikat, akkor sztem ok.

2008. nov. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
első levél.kérdeztem már dokiktól,és azt mondták h a 7-10 szem után már nem kell aggódni,meg h az első szem is ad vmi védettésget.csakhát már töb variációt is hallotam ezért érdeklődöm
2008. nov. 17. 17:28
 3/9 anonim ***** válasza:
én is azt szedem,már 6éve,és mi egy hónapot vártunk.
2008. nov. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egen... Normál esetben illenék vele várni 1 hónapot... Nem akarlak beparáztatni, de én azért kicsit félnék a helyedben... De én kaptam anno tájékoztatót is és abban is le volt írva.

Csak nem lesz gond, de sztem várjátok ki a többi akcióval az 1 hónapot, a gumiba nem fog belehalni a párod ne aggódj.

2008. nov. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
szia!! én januárban kedztem el szedni, közben ugye voltunk együtt (nem védekeztünk máshogy), februárban még megjött, márciusban már nem:) A hétre vagyok kiírva, 40 hetes terhes vagyok. A doki is mondta, illett volna várni, amíg hat a tabi...
2008. nov. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Jajj,ez nem túl bíztató most így:D

Nekem viszont egy doki ezt írta:

Kedves Kérdező!


Nem kell aggódni, a védelem már a 8. nap után él.


Meg azt is mondta már más doki h az első bogyó után is van védelem.Én bízom benne,hogy ez így is van!

2008. nov. 17. 19:43
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Bízz a legjobbakban, de ha ennyire ragaszkodsz a doki véleményéhez, akkor kérdem én a 40 hetes anyukát, hogy ugyan már anyuka!!!! el teccet felejteni, hogy 8 tabi után véd már a "szer", azaz már 1 után is!!!! Nem szégyelli magát ennek ellenére terhesnek lenni?!? Bocs , hogy irónikus vagyok, de ez tényleg vicces.... Mindenhol ez áll 1 hónap kiegészítő védekezés szükséges...
2008. nov. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én minimum 10 naprol tudok, amit illene várni, de az egy honap az már elég biztos!!! Ami meg a 6. napot illeti, szerintem ott védettség a tabletta által még elég rizikós, viszont a peteérés is még kb pár nappal odébb van, úgyhogy a ketto egyutt talán... Bocsi, de azért illett volna betartani, amit a tájékoztato ír, csak a saját nyugalmad érdekében is.
2008. nov. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen,a 10 napot kivártuk..a kismama meg kitudja h mennyit várt,vagy egyáltalán várt-e..és senki nem mondta h az első szem tuti védettséget ad már..ja meg gondolom nem mindenkinek egyformán hat a szervezetére,és nem azonos időben fejti ki a hatását..
2008. nov. 18. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!