Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az orvos hüvelyi ultrahangr...

Ha az orvos hüvelyi ultrahangra hív, nem ciki, ha látja annak a "nyomát", hogy az előző napokban együtt voltunk babakészítés céljából? ( Peteérést akarja megnézni)

Figyelt kérdés
2008. nov. 17. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
milyen nyomát látna?a spermákat nemlássa az ultrahangon.
2008. nov. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia! Hüvelyi uh-val nem igazán hiszem hogy látná,max ha UV lámpával közelítene! :) Egyébként teljesen természetes az orvosok számára hogy testi kapcsolatot létesít két ember. Ezen nem aggódj! :)

Sok sikert! :)

Mikor kell menni pete lesésre? Ciklus melyik felében? Mióta próbálkoztok? Lehet nekem is kéne mennem mert hiába hőmérőzök,lh tesztelek,még mindig nincs eredmény. :(

2008. nov. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ugyan miért lenne ciki? ha babát akartok, nyilvánvaló, hogy szeretkeztek is. ezzel csak tisztában van ő is. :))
2008. nov. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azt tudom hogy az ultrahangon nem látja, de ha folyik belőlem, azt azért igen.

Mi már 1 éve próbálkozunk, fél évig szedtem a clostit is, de az orvos soha sem nézte ultrahanggal, hogy mi történik odabenn. Most orvost váltottam, és ő küld hormonvizsgálatra és hüvelyi ultrahangra.

Nov.1-én jött meg, most már túlvagyok a peteérésen elvileg, de nem határozta meg , hogy mikor menjek uh-ra.Holnap megyek.

..és ha már itt tartunk: szerintetek normális, ha kb.2 napja úgy fáj a mellem (nem feszül, hanem sajog, nyilall), hogy még a melltartót is le kell vennem mert nyomja.Máskor is szokott, de ne ennyire.Mitől lehet?

2008. nov. 17. 13:45
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha jól kimosakodsz,nem folyik onnan semmi.

Legalábbis nekem nem szokott.

Gondolom nem közvetlen az uh előtt szexeltek.


A volt szomszédunk nőgyógyász,hát mesélt érdekes dolgokat a nőkről,hogy képesek odamenni vizsgálatra.

2008. nov. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a clostit kihagyás nélkül szedted 6 honapig?
2008. nov. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen , kihagyás nélkül.Emiatt is aggódom, mert nagyon szenvedtem tőle, de az orvossal nem mertem vitába szállni.Én is úgy tudtam 3 hónap után szünetet kell tartani....Ezért is váltottam dokit többek között.
2008. nov. 17. 14:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, kizárt hogy egy előző napi akcióból a férjed darabkáit lássa benned egy UH-n. Gondolj bele, hogy a megtermékenyített petesejtet sem látják még, nemhogy a sokkal kisebb spermiumokat, folyni pedig nem hinném, hogy folyna bármi is még másnap délelőtt...
2008. nov. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!