Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit értetek azon, hogy :...

Mit értetek azon, hogy : mindjárt megjön érzés, illetve hasszurka?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam ezekről itt az oldalon , de nem igazán tudom , hogy mit takarnak ezek a kifejezések.
2008. nov. 17. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindjárt megjön érzés: amikor úgy érzed, hogy meg fog jönni a mensid. Nem mindenki szokta érezni, de többen igen. Olyankor kis görcsök, hasfájás jelentkezik már pár nappal mensi előtt, és előtte közvetlen szinte azt éreztem, hogy na most jön meg... Én valahogy így írnám le ezt...

Hasszúrka: a hasam alján jelentkezett és olyan mintha tűvel szúrkálnák a pocid időnként. Ez persze nem volt folyamatosan, csak időközönként, de van hogy erősebb! Elég furi érzés volt.

Nekem inkább nyilalás és mindjárt megjön érzés volt, és jóval mensi előtt(ahogy én számoltam). de a nyilalás erős volt. Oda is kaptam a pocimhoz. Szerencsére csak pár mp volt a fájdalom.

2008. nov. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
27%
Ez egy kód,azt takarja,hogy :Biztatást kérek és mondja Nekem valaki végre,hogy terhes vagyok!!Ebben nem volt semmi bántó,ugye?
2008. nov. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%

előző válaszolonak igaza van!

Ha őszinték akarunk lenni tényleg ezt takarja

2008. nov. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!