Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi okozhatja ezt? Talan a...

Mi okozhatja ezt? Talan a teszt eredmenye ellenere babas lennek?

Figyelt kérdés
E-honap 11-en volt(hat nem is tudom Period?)Elsö napom Keves barnazas,masodik napom,erös verzes ami nagyon sötet majd nem fekete volt,de nem darabos.Azutan meg negy napig barna kremes szerü folyasom volt,eleg kremes es sok mennyisegü.Teszteltem Harom napja negativ.Ma eleg furcsa ize volt a kavemnak savanyu.Nem birtam meginni.Most meg hanyingerem van mindentöl,es a fejem faj,meg a gyomrom.Volt mar igy valaki? Irjatok legyszi!
2008. nov. 17. 09:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok én is, csak még a legelején: 11-12 körül volt a peteérésem és ma reggel kis barnázás. Nem tudom még mi lesz belőle. Te viszont pár nap múlva szerintem megint tesztelhetsz!
2008. nov. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!