Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki 6. dpo környékén?...

Valaki 6. dpo környékén? Izgulunk együtt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Beszélgessünk addig, míg várakozunk. 🙂
2019. okt. 20. 12:36
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 A kérdező kommentje:
Gratulálok 2. 🙂 Bogica, Te teszed jól, nekem még negatív, így csak magamat idegesítem. De ez a ciklus már kuka szerintem. Sajnos, én korán tesztelő típus vagyok. 😕 2. Megmutatod? 🙂
2019. okt. 25. 19:41
 32/63 anonim ***** válasza:

Mért érzed azt hogy kuka? Ne add fel a reményt. Én is kíváncsi vagyok már, de párszor már csalódtam és nem szeretném többször, majd ha biztosan fent marad a hőm és nem jön meg.

Te görbézel vagy esetleg még valaki?

2019. okt. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 A kérdező kommentje:
Hát már így a 11-12. Dpo-n illene mutatnia valamit, már ha van. Görbézek, de szinte feleslegesen, nagyon rosszul alszom, sokszor kelek.😒 úgyhogy az a görbén is látszik, tiszta cikk-cakk.Nektek azért továbbra is drukkolok, kicsit még én is reménykedem, hogy csoda történik. 🙂
2019. okt. 26. 08:04
 34/63 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy mutatnia kéne,lehet pár nap még kell neki. Nagyon rossz érzés, mikor nagyon szeretnéd,de még sem sokerül,pedig megteszel mindent. Én is csak bizok benne,nem merek tesztelni,várok még egy pár napot. Régóta szeretnénk már mi is.
2019. okt. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
#9-es vagyok és én is pozitívat teszteltem,de amikor írtam, akkor is volt kevés vérzés majd megszűnt, aztán még ma is volt egy ilyen eset. Nem tudom mi ez? Kb holnapra nem várnánk. A tesztem amúgy erősödött. Most várom a csodát!!!
2019. okt. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
Gratulálok 9# :)
2019. okt. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 A kérdező kommentje:
Gratulálok 9-es! Ha a mennyisége több lenne, azért egy doki jól jöhet, de egyébként minimálisan én is pecsételtem menzesz környékén, nem volt semmi probléma. 🙂 Ilyenkor még progi pótláson kívül nem tudnak semmit csinálni, az is csak akkor segít, ha az a probléma.
2019. okt. 26. 18:46
 38/63 A kérdező kommentje:
Na csajok, nekem így tűnik megjön. 🙂 Továbbra is drukkolok mindenkinek, és gratulálok a babásoknak! 🙂 majd írjátok a fejleményeket!
2019. okt. 27. 12:51
 39/63 anonim ***** válasza:

Sajnálom kérdező! :( ne add fel, kitartást Neked.


Jelenlegi hőgörbém.

33. Ciklusnap, 15. dpo


[link]

2019. okt. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 A kérdező kommentje:
Ez nagyon ígéretes görbe, én már tesztelnék. 🙂
2019. okt. 27. 15:17
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!