Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem igazodok ki a mikroszkópom...

Nem igazodok ki a mikroszkópomon, milyen amikor páfrányos?

Figyelt kérdés
Egy pár napja vettem egy pg/53 mikroszkópot, és kb. szerda körülre esedékes a pé-m. Az utóbbi pár napban "amőbás" volt, de ma olyan érdekes. Amőbák nem voltak, viszont olyasmi volt, mintha páfrányos lenne, de nem tudom, mert nagyon sűrűn voltak a vonalak! Nincs valahol a neten kép páfrányos mikroszkópokról, ami nem az a sztenderd?
2008. nov. 17. 08:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Google-ban rákereshetsz,de a dobozán mutatja milyen ha páfrányos.Nálam ua volt.Egyből felismered :))

2008. nov. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Oksa, a dobozon én is láttam, de nem pont ugyanolyan volt, nem olyan lazán voltak a vonalak, hanem sűrűbben az egész kép teli volt.
2008. nov. 17. 08:31
 3/10 anonim ***** válasza:
nem a sűrűség a lényeg,hanem maga az alakzata legyen uolyan :))ha ez stiemmel,akkor vagy pé-d van,vagy jobb esetben megfoganhatott a baba.Nálam így volt.
2008. nov. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

jó lenne, ha az lenne, örülnék neki!

akkor ha esetleg most van pé-m, akkor azt hiszem ma akciózunk! :)

2008. nov. 17. 08:45
 5/10 anonim ***** válasza:

Hanyadik napban vagy?A ciklusaid rendszeresek?

Ha esetleg mégsem a pé-d attól még az akció mehet ;)sosem lehet tudni......

2008. nov. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

a 13. napban vagyok, kb. rendszeres a mensim.

Tehát azt mondod, ha nem "amőbás" hanem teli van össze-vissza vonalakkal az egész kép akkor az páfrány?

2008. nov. 17. 09:03
 7/10 anonim ***** válasza:

Én azt mondom,hogy ha nagyon hasonlít a dobozn lévő páfrány mintára,akkor valószínű ma van peteérésed :))

Nem lehet összetéveszteni az amőbással.Én most használtam először,és teljesen meg lehetett különböztetni a kettőt.

[link] nézd meg ezt a honlapot,itt is szépen mutatja mikor vagy fogamzóképes a mikroszkóp szerint :)

2008. nov. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi :)
2008. nov. 17. 09:19
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi, most, hogy írtad én már látogattam az oldalt régebben de akkor nem figyeltem rá ennyire! :)
2008. nov. 17. 09:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Szívesen,és sok sikert :))
2008. nov. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!