Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyibe kerül egy ovu teszt?...

Letta88 kérdése:

Mennyibe kerül egy ovu teszt? Valamint hol lehet megvásárolni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:

2500-3000Ft körül van dm, rossmannban. Patikában is van.

Láttam, hogy teszveszen, vaterán van párszázért is.

Valaki vett már onnan? Az is jó?

Ha valaki tud olyan boltot, ahol szintén párszáz, akkor írja már meg!

köszönöm!

2010. júl. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a Vaterán vettem párszázért. Illetve 50 db-ot 5000-ért postával együtt. Ugyanolyan megbízható, mint a drága bolti, és már az első ovutesztes hónapban sikerült a baba.
2010. júl. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm gyors válaszotokat.Még olyan kérdésem lenne hogy terhességi teszt ár és azt is meg lehet venni drogériákban, vagy inkább gyógyszertárba vegyem meg?
2010. júl. 16. 11:43
 4/6 eszo ***** válasza:

szia! vaterán van egy nőci, aki terhes+ovu tesztekkel foglalkozik és nagyon olcsón adja..asszem 78/80 ft darabja..és megbízható!

A teszteknek semmi bajuk!!!!!


keress rá!

csomagokban is árulja vegyesen!

csak ajánlani tudom!!

2010. júl. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok.


Az ovutesztekkel együtt terheségi teszteket is vennem (One Step márkájúakat), azzal teszteltem pozitívat a kimaradó vérzés napján. 10-es érzékenységűek. Ezek is olcsóak. Ha rákeresel, hogy ovulációs teszt, terhességi teszt a Vaterán, akkor sokat ki fog dobni, neked csak válogatni kell. Ugyanolyan jó, mint a patikai, csak tördék áron.

2010. júl. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, meg se gondoltam volna hogy vaterán is lehet ilyet vásárolni.Köszönöm még egyszer!
2010. júl. 16. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!