Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Raknátok fel ovu teszt sorozat...

Raknátok fel ovu teszt sorozatot, hogy lássam mi is a negatív és pozitív? Egy kezdő ovu tesztelő!

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Ez az enyém, ebből nem lett baba, megkeresem azt is amiből lett....

[link]

2010. júl. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!

Lehetséges,hogy nem is akkor van peteérésem,mikor én azt hiszem hogy akkor van? Kicsit furán kérdeztem,de szerintem érted!! Elvileg holnap kéne hogy legyen,de a tesztem tegnap este még nagyon negatív volt!

2010. júl. 16. 10:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok! nem találom a babás tesztjeimről a képet :( de ugyan ez volt, mint ez, csak akkor a 15napon volt pozi :)))
2010. júl. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem baj,de így jól kivehető a pozi ovu teszt!!!
2010. júl. 16. 10:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy nem akkor van! Én is mindig azt hittem, hogy a 12-13 napon van, mert nekem mindig akkor esett le a hőm, de mint kiderült becsapott a hőmérőzés. :( Nekem a 15,19,és 22 napon volt eddig, rendes 30napos ciklusnál. Tehát nem kellett soha két hetet várnom a pozi teszt után, egy hét múlva, vagy 9nap múlva szépen megjött a mensim.
2010. júl. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nekem 27-28 naposak a ciklusaim! Remélem beválik nekem is a tesztelgetés!!!
2010. júl. 16. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!