Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha magasabb lesz a hőm akkor...

Letta88 kérdése:

Ha magasabb lesz a hőm akkor lehet gyanakodni babára?

Figyelt kérdés
Mennyire magas lehet?Mikor lehet magas?Vagy hogy működik ez?Segítenétek?
2010. júl. 15. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az alaphő felett kell lennie :) A többi nem számít. Illetve azért ha 38 fok felett van az már nem baba jele.
2010. júl. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az alaphőm 36,8fok.Nem sok az??

Köszi válaszodat!

2010. júl. 15. 15:55
 3/6 anonim ***** válasza:
EZt a ciklus.hu húzta be neked, hogy ennyi az alaphőd?
2010. júl. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, hanem lázmérőzök minden reggel.Tegnap 36,8 ma 36.7fok volt.Köszi a válaszotokat.:-)
2010. júl. 16. 09:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Néhány jótanács:

- Alaphő: nem mindegy, mikor méred, reggel, közvetlenül ébredés után, minden reggel nagyjából ugyanabban az időben mérni (+ - félóra). Ha te napközben méred, vagy reggeli után, az már nem az alaphő!

- Alaphő általános értéke 36,2 és 36,6 között van. Szerintem te nem rögtön ébredés után mérted, azért mutatott kicsit többet! (Persze, ha eltér az általánostól, az sem jelent rögtön bajt, de érdemes odafigyelni!)

- Ha a hőd emelkedik, abból még nem feltétlenül lesz baba, az csak azt mutatja, hogy volt peteérésed. TEhát, ha van peteérésed, de nem vagy együtt a pároddal egyszer sem, akkor is lehet szép a görbéd, hisz a tüsző megrepedt.


Olvastam már előző kérdéseidet, olvasgass ezen az oldalon sokat, akkor sok kérdést nem fogsz duplán feltenni! Sok sikert!

2010. júl. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem, hogy honnan szeded az alaphőd, mert nem az, amit reggel megmérsz, hanem amit sok nap után vízszintes vonallal behúz a ciklus.hu, nagyjából átlagol, de szerintem nem teljesen, mindenesetre, figyelembe kell venni a peteérés előtti összes napot. Ha viszont ekkora az alaphőd, gyanakodni kellene a pajzsmirigy túlműködésére, amit viszont orvossal meg kell nézetni.
2010. júl. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!