Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik beültetés után a 11....

Lombik beültetés után a 11. napon már kellene, hogy legyenek tüneteim ha sikerült?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 10:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia én nem éreztem semmit csak fájdogált a hasam 3 napig és kedélyváltozásaim voltak, azt hittem megjön mert sírtam is a férjem elvitt tesztért és pozi volt. Drukkolok neked is. egy éves a fagyibabánk.
2010. júl. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Még egyáltalán nem kell, hogy tünetid legyenek!
2010. júl. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Két napja sírdogálok, pedig próbálom magam tartani, mert most nagyon fontos a nyugalom, de nagyon félek, és eltörik sokszor a mécses.
2010. júl. 15. 15:23
 4/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem szeptemberben lesz az elsó beültetés. Te, hogy birod a várakozást? Én attol félek a legjobban. És tényleg nem csinálsz semmi komoly dolgot, pihensz? Félek a smmittevéstöl, elég pörgős vagyok. Neked mikor nem kellene megjönnie? Nagyon szurkolok neked!!!
2010. júl. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ma vagyok ET+10. napon! Az első beültetésnél én is teljesen kész voltam, sírtam, kikészültem egy picit, de nem tudtam mit tenni, mert megjött.

Hamar átlendültem rajta és már csak ez "Eszkimóimra" tudtam gondolni.

Most teljesen másként álltam a dolgokhoz, nem figyelem magam minden pillanatba.

Amit én érzek : Has fájdogálás, de nem görcs. Délutánonként néha szédelgés, és ilyenkor még jobban fáj a pocim.

Az igazság csak 26. körül derül ki nálam, akkor tájt megyek kontrollra, persze ha addig nem jön meg!

DE NEM FOG

Tesztet nem csinálhatok, mert heti fél Ovitellét kell beadnom (nem tévedés!).


Sok szerencsét neked! Majd írd meg mi lett veled!

2010. júl. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

16.51-es! Nekem kifejezetten megtiltotta a doki, hogy fekügyek! Első 3 napban otthon voltam, sétáltam, neteztem..., utána pedig már főzőcskéztem meg ilyenek, de persze nem emelgettem, nem pucoltam ablakot...

16.57-es! Mellem picit feszül, de a sikertelen inszemeknél is így volt. Ez a bajom!!! Nekünk nincs fagyibabánk, így ki kell hagyni 3 hónapot, ha most nem sikerült. Na én ettől rettegek!

2010. júl. 15. 17:25
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia! Mi ujság? Sikerült? Tudod már? Várom a válaszod!
2010. júl. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hétfőn kell tesztelnem, de továbbra is semmi :( :( :(
2010. júl. 17. 13:46
 9/14 anonim ***** válasza:
Megint én! Akkor még szorítok érted!
2010. júl. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy, de semmi, de semmi tünetem nincs, és nagyon azt érzem, hogy nem sikerült :(
2010. júl. 17. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!