Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha jövő héten kedden kellene...

Ha jövő héten kedden kellene megjonnie, de ma csináltam egy tesztet?

Figyelt kérdés

És a teszt sajnos negatív lett, akkor jól gondolom, hogy négy nap alatt már nem lesz pozitív?

M nagyon rosszul érzem magam, szédülök, émelygek, fejem fáj, aludnék eegsz nap, ezért csináltam meg négy nappal előbb a tesztet, ami negatív lett. Amúgy Facellet csináltam azt a komolyabb kék kupakos, rapisiloset.

Szóval akkor a hidegfront tréfált vajon meg és nem a baba jön? Érdemes kedden még tesztelnem?légyszíves ne bantsatok!!!!!!


2019. szept. 6. 15:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tüneteidet hcg okozná, pozitív lenne a teszt. Így biztosan nem az okozza, hogy terhes vagy. De persze azt is tudod gondolom, hogy ebben a ciklusban igen korai volt a teszt, hiszen kb most fejeződik be a beágyazódás, ha sikerült is. Tudom, hogy rossz ezt hallani, de szerintem ne álltatsd magad, és ne keress jeleket és tüneteket, főleg mielőtt még egyáltalán lehetnének. Hagyd a biológiát tenni a dolgát.
2019. szept. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Már mindkét Facelle teszt ( mártogatós és vizeletsugaras ) is 10-es érzékenységű.
2019. szept. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs milyen érzékenységu, nem is néztem a dobozán az hol van rairva. Azért most csináltam tesztet,mert az utóbbi pár hónapban hól ekkor hol akkor jön meg, múlt hónapban 39 napos volt a ciklusom. Szóval fogalmam aincs mikor kellene megjonnie.
2019. szept. 6. 19:10
 14/15 anonim ***** válasza:
De a kérdésben azvan kedden kellene megjönnie.mostmeg azt irod hogy fogalmad sincs mikor. Akkor már az elején azt kellett vna irni,hogy rendszertelen és nem tudod mikor kellene nem megjönnie..
2019. szept. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor én sem értem, miért írtad, hogy kedden kellene megjönnie, ha mégsem. Amúgy ha ilyen rendszertelen és hosszú ciklusaid vannak, lehet nem ártana felkeresned egy orvost, így nem biztos, hogy összejönn a baba.
2019. szept. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!