Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvileg 20-án nem kéne megjönn...

Elvileg 20-án nem kéne megjönnie. Számításaim szerint pé napján voltunk eggyütt, utána 4-5nap múlva fehér folyásom lett ami mind a mai napig megvan. Lehet hogy baba?

Figyelt kérdés
Olyan hígabb testápolóhoz tudnám hasonlítani, mennyisége annyi hogy tisztaságit kell használnom. Fel vagyok kicsit puffadva legalább is amelyik nadrág a mensi után simán rámjöt az szorít egy picit. Mellem is olyan fura nem fáj csak nem is tudom nem ilyen szokott lenni.
2008. nov. 15. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki van rá esély :-)Szerintem pár nap és csinálj egy tesztet.
2008. nov. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van, de én nem merek reménykedni sem, ugyhogy inkább várok!
2008. nov. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon drukkolok,hogy Neked ez babát jelentsen! Nálam minden ilyen tünet megvolt péntekig,és sajnos szombat reggel megjött a nem várt! Ezzel nem elkeseríteni akartalak,csak saját tapasztalat. Múlt hónapban is minden ilyen tünetem megvolt,már azt hittem baba lesz. Ettől függetlenül szerintem minden esélyed megvan rá,ha eddig mensi előtt nem voltak ilyen tüneteid.Sok sikert és drukk Neked!!!szió
2008. nov. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Vagy csak sok volt a töltöttkáposzta!Ha mégegyszer olvasok egy ilyen kérdést sikítok!!HONNAN TUDNÁNK!!!
2008. nov. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!