Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hét alatt mennyit vastagodha...

1 hét alatt mennyit vastagodhat a méhnyálkahártya?

Figyelt kérdés
2008. nov. 15. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
na látod ez egy nagyon jó kérdés, erre utaló választ sajna énnem találtam, de remélhetőleg mások tudnak majd rá válaszolni.
2008. nov. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Pontos számot nem tudok írni, csak azt, hogy nekem a 15.napon 4mm volt, a 21.napon volt elvileg pé-m, és most vagyok a 34.napon és ma teszteltem egy nagyon-nagyon-nagyon halványat. Nem tudom hogy ez biztos pozitív-e, de pár nap múlva ha nem jön meg tesztelek újra. Szóval ha most sikerült, nekem 1 hét alatt vastagodott annyit hogy be tudjon ágyazódni, és két hét alatt meg gondolom jól megvastagodott (remélem).
2008. nov. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

húúúúúúú!ez igen!!!!!

nekem mindig 4-5mm volt a 13. napon és nekem eddig nemsikerült . a dokim meg aztmondta ez semmi a 13. napon 4-5mm es. nekem 13. napon most 6.5 mm volt és a doki erre mondta hogy lehet hogy összejön ha vastagodik még

2008. nov. 16. 19:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Az egy hét attól függ, hogy mikor van.

Ovulációig vastagodik sokat, elvileg 8 mm-nél vastagabba tud beágyazódni. Ovu után már nem igazán vastagodik.

Az is számít, hogy hány naposak a ciklusaid, mert a 13. nap már lehet ovu vagy már ovun túl, de akinek később van ovuja annak még van ideje vastagodni.

E vitaminnal tudjátok vastagítani.

2015. júl. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!