Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért érzem nagyobbnak a méhemet?

Miért érzem nagyobbnak a méhemet?

Figyelt kérdés
mensi napján barna pecsételés jelentkezett csak,amikor megjön előtte mindig ugye nagyobb a méhem,utána mindig visszaáll eredetibe,most 2 héttel mindezek után továbbra is nagyobbnak érzem,de a barna pecsételések elmúltakor csináltam tesztet de negatív lett,ez miért van?
2010. júl. 13. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia..mikor csináltad az utolsó tesztet??
2010. júl. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
3.-án.akkor múlt el a barna pecsételés,azóta nem csináltam.
2010. júl. 13. 09:53
 3/5 A kérdező kommentje:
lehet h semmi köze hozzá de azért leírom milyen tüneteim vannak még.egy hete hasmenésem van,a cicijeim ugyan nem fájnak de a párom szerint nőttek és nagyon kirajzolódnak rajta a kék erek.(hozzáteszem ennyire nem szoktak látszódni)a hőm 36,6.és 4 napja kijöttek rajtam olyan pattanások amik nagyon fájnak de kinyomni nem lehet :S :( nem szoktak lenni ilyenek sem.most vagy valami hormonproblémám van vagy a meleg vagy nem tudom
2010. júl. 13. 10:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Őszintén nem tudom..az igazság az, hogy ha babás valaki akkor több progreszteront termel ami székrekedést okoz és nem hasmenést..persze bizti vannak kivételek is..minden esetre én csinálnék még egy tesztet a helyedben --már csak azért, hogy kiderüljön végre, mert lehet tényleg baba csak később fogant és most lesz pozi a teszt.
2010. júl. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teszt ! Már egészen biztosan kimutatná.
2010. júl. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!