Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltatok már úgy, hogy bár...

Voltatok már úgy, hogy bár minden ellen szól, mégis terhesek voltatok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülyén hangzik, de úgy érzem, terhes vagyok.

Pedig minden ellenem szól:

Megjött (igaz 5-6 nap helyett kb. 2 napig), a hőm lement a 2.napon, azóta ingadozik. Viszont még most is olyan "megjön érzésem", és alhasi nyomásom van, olyan mensisen, és néha szúrkál hol a bal, hol a jobb oldalamon. 17 nap telt el a peteérés óta, de ma délutáni teszt negatív. Mégis, mindezek ellenére, úgy érzem, terhes vagyok.

Nem a görcsös akarástól, az biztos.

Szerintetek ez nagyon nagy hülyeség?

Nem tudok túllépni ezen. Még most is a palástfüvet iszom, pedig már a cickafarkat kéne...


2008. nov. 14. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia? Pont ilyen kérdést vártam, mint a tiéd. Én ugyanígy vagyok, megjött, hőm addig 37,1 volt, csak a 3. napon esett le és azóta megint fenn van. Nagyon gyenge mensim volt, azért véreztem , de pár napja meg nagyon sok barna , krémes folyásom van, ilyen krémszínű inkább, de krémes állagú. Híztam, melleim nőttek, ezeket biztosan nem beképzelem, mert ott a mérlegen a valóság, 45 helyett 48, a cicim megt olyan kicsi volt, hogy nem lehet nem észrevenni, hogy ég. Érzékeny vagyok a szagokra! Nálam is minden a baba ellen szól, mégis valami azt súgja, hogy ez nem lehet mind csak úgy! Tesztet nem csináltam még épen azért, mert gondoltam, ha megjött , akkor mindegy is! Kiváncsi vagyok mi lesz ebből, szorítok neked is!
2008. nov. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, azt akartam írni, hogy a cicm nem lehet nem észrevenni, hogy nőtt! És ég is!
2008. nov. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nekem is a mensiben volt vérzés, de nagyon kevés, és a többi csak barna.

Hát, lehet még megprobálkozok majd még egy teszttel!

Drukkolok neked!

2008. nov. 14. 21:20
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is neked , majd írd meg légyszi az eredményt! Szerintem egyébként bármi lehetséges, vannak kivételes esetek, furcsa dolgok! Pl. az én nagynénémnek 4 hónapig megvolt a mensije, csak abból vette észre , hogy babát vár, hogy megmozdult. :)
2008. nov. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Nekem 17. napon még teljesen negatív volt,a 18. -on meg már erősen pozitív.Egyszer a kórházban volt egy szobatársam,aki minden áldott hónapban bent feküdt,mert bár terhes volt,de mikor a mensijének az ideje volt,akkor valóban meg is jött neki!A babának semmi baja nem lett ettől.Úgyhogy hajrá lányok!
2008. nov. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én vagyok az első válaszoló, na hogy állsz? Teszteltél? Nagyon kiváncsi vagyok ám, légyszi írd meg! Nálam ugyanaz a helyzet.
2008. nov. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sajnos a mai tesztem is negatív...:(

Azt hiszem, tényleg behülyültem, mert ma már a jobb petefészkem is fájdogál, mint peteéréskor. Azt hiszem, bele kell törödnöm, hogy megcsalt a megérzésem...

Kedves első válaszoló!

Nagyon drukkolok neked, ha fejlemény van, jelezd!

2008. nov. 17. 17:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én megyek 26-án nőgyógyászhoz, aztán majd ott úgyis kiderül, hogy mi újság. Majd megírom, hogy mi volt, de szerintem nálam sincs baba. Sajnálom, hogy neked se sikerült, de majd legközelebb!! Nem adjuk fel!
2008. nov. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!