Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2nap múlva nem kellene megjönn...

2nap múlva nem kellene megjönnie. Tegnap este együttlétkor volt egy nagyon pici vér is, azóta semmi. Meg fog jönni, vagy lehetett esetleg beágyazódás miatt is?

Figyelt kérdés
2008. nov. 14. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem ez a mensi előjele,remélem neked nem
2008. nov. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt előtt 1 héttel volt egy nagyon pici vér eggyüttlét után. Viszont tegnap pozitív lett a tesztem:)
2008. nov. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 nini24 ***** válasza:

Szia!


Babóca lett a vérzés után? Én most pont ugyanígy jártam, és kiváncsi vagyok! :) Puszi!

2009. dec. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia! Akkor nem lett babóca, ha volt egy icipici vérzés, akkor utána nekem mindig megjött. Persze nem törvényszerű, hogy nálad is így lesz. Amikor sikerült a baba, akkor egy picit barnáztam az esedékes mensi idején, de előtte nem volt semmi vérzés, csak olyan érzésem volt, mintha izomlázam lenne a hasamban (pedig nem tornáztam). Sok sikert, és írj, ha jó híreid lesznek! :) Csak pozitívan!!! :)
2009. dec. 18. 12:12
 5/6 nini24 ***** válasza:

Szia!


Utolsó válaszoló vagyok és 12 hetes babás! :) Tehát sikerült!:)))) Te hogy vagy? Puszi! :)

2010. márc. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok!!!!! :))))) Mi is jól vagyunk, 6hetes múlt a babóca. :)) Vigyázz Magadra, sok-sok boldogságot!!!
2010. márc. 16. 06:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!