Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6.5 mm -es méhnyálkahártyánál...

6.5 mm -es méhnyálkahártyánál megmaradhat e a baba? Vagy adnak gyogyszert hogy mégvastagabb legyen?

Figyelt kérdés
mennyit vastagodhat még?beágyazodásig?
2008. nov. 14. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:

szia,


azt mondják 7 mm-től jó. Ha kevesebb adnak gyógyszert a sikeres beágyazódás végett.

2008. nov. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Látom h már vagy harmadszorra írsz..:)Próbálj megnyugodni,tudom nehéz ez,én is ugyanígy voltam..A babádnak nem tesz jót,ha idegeskedsz..Kaptál már valamilyen gyógyszert?Próbálj meg sokat pihenni,nem cipekedni,biciklizni,sok zöldséget,gyümit enni,sokat inni.Szedj Elevitet,mellé még vas-folsav tablettát is kérhetsz.A palástfű tea segíti a beágyazódást,azonfelül az Aloe-berry gélről is jókat hallottam ez ügyben.Most én is ezt iszom,ugyanebben vagyok,mint te.Utrogestan,Duphaston,Norcolut segíti a beágyazódást,de ha el akar menni,egyik sem tartja őt vissza:(Clostilbegyttel lett peteérésed?Sajnos az elvékonyítja a nykh.-t..:(Ne idegeskedj,próbálj mással foglalkozni!
2008. nov. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen clostit szedtem. és még csak mostvagyok a 14. napomon nagyon izgulunk mivel 2 éve várjuk a csodát. remélem mostjött el a megfelelő pillanat. a dokim aztmondta hogyha késik 1-2 hetet menjek vissza. gondolom akkor ir gyogyszert .azért teszem fel ezt a kérdést hátha többen irnak hoggy nekik is volt ilyen,és hátha pont olyanok lépnek fel az oldalra akiknek ilyen volt. aztnemtudom hogy most merjek e reménykedni.
2008. nov. 15. 00:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Második vagyok!Reménykedni mindig lehet,kell is!Én sem tudtam másra sem gondolni,csak arra h van e baba apocakban,vagy nincs..A fogantatás utáni 14. napon vagy,vagy a ciklus 14. napján?Tesztelj minél előbb,úgyis tudom h nem fogod kibírni,én sem bírtam ki,már a 8. napon teszteltem,persze negatívat!Abban a hónapban 4 tesztet használtam el,a 4. lett pozitív,jócskán a fogantatás után (18. napon).Van ovulációs mikroszkópod?Ha sikerült a baba,akkor páfrányos képet látsz,minden nap.Szorítok!
2008. nov. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mostvan peteérésem. a14. napon vagyok de a menzitől számolva. szoval még türelmesnek kell lennem. de 2 hét mulva tesztelni fogok
2008. nov. 15. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!