Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van ez, normális? Ma...

Miért van ez, normális? Ma van a 31nap és az utábbi napban nagyon vártam, hogy megjöjjön...

Figyelt kérdés
(mert eddig idegeskedtem h netán terhes vagyok,mert a barátom nemiszerve eléggé hozzáért az enyémhez,persze nem ment be teljessen),és ma reggel csak egy kis barnás folt volt a bugyimon,de egész nap semmi más...ez akkor most miért van? De különben semmi mellérzékenység se semmi....
2008. nov. 14. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
És mikor volt az ominózus eset? Egyébként nem valószínű, hogy ettől teherbe estél.
2008. nov. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem került be semmi nem valószínű,hogy terhes lennél.De vegyél egy tesztet,hogy megnyugodj.

Sokminden okozhat zavart a mensiben.Menj dokihoz,ha nem rendeződik a dolog.

2008. nov. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez november 1j;n volt....
2008. nov. 14. 13:40
 4/6 A kérdező kommentje:
november 1.
2008. nov. 14. 13:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát... Mondjuk az telitalálat... Úgy értem elég közel lehetett a peteéréshez (termékeny időszakhoz). Ezzel együtt nem hinném hogy a leírt körülmények között teherbe eshettél. Hogy megnyugodjál, csinálj egy tesztet! De szerintem nincs baj.
2008. nov. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ak megnyugodhatok,igaz nyugodt vok most is...csak nem értem h mért volt az a folt a bugyimon és mért nincs semmi egész nap....
2008. nov. 14. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!