Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A fogamzásgátló befolyásolja...

A fogamzásgátló befolyásolja a terhességi tesztet?

Figyelt kérdés
Ha szedek tabit és amellett esek teherbe és tesztelek, létezik, hogy a tabletta miatt nem lehetek biztos az eredményben, akár - akár +?
2008. nov. 14. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha + akkor ott baba van.Úgyhogy bármi is az eredmény,veheted készpénznek.Báár azért vannak kérdések,mióta szeded,rendszeresen stb.......

2008. nov. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia,

Hcg hormon nincs a tabiban, az csak a terhesség alatt kezd termelődni...

Ha + akkor terhes vagy..:)

2008. nov. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi:)Még nem teszteltem, mert múlt hétvégén felejtettem el beszedni pár szemet, tehát majd egy hét múlva, ha nem jön meg, akkor fogok. Ha most barnázás van, az tényleg lehet a beágyazódás jele?
2008. nov. 14. 13:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Éppen az is lehet,de inkább kicsit megkavartad a belső dolgaidat a kihagyott szemekkel.A szervezeted úgy gondolta,hogy nincs több tabletta,és rákészült a menszeszre,erre mire beindult volna rendesen,addigra te újra megdobtad hormonokkal :))

De a teszt a legbiztosabb,kb 1 hét múlva.

2008. nov. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szia nem valószínű hogy erhes vagy nekem is volt már ilyen hogy elfeljetettem bevenni 4 napig és mégsem történt semmi
2008. nov. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak: és miután 4 napig nem vetted be, hogy folytattad a szedést?Mennyire borult meg a rendszer?
2008. nov. 14. 15:02
 7/7 anonim ***** válasza:

szia úgyanúgy folytattam mintha misem történt volna


utolsó válaszoló voltam

2008. nov. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!