Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nincs peteérésem? Eddig...

Nincs peteérésem? Eddig próbálkoztunk simán, de most kíváncsiságból vettem egy ovutesztet (Gabriel).

Figyelt kérdés
Elvileg kedden kellett volna pé-nek lennie, de semmi. Vasárnap óta csinálom a teszteket, de eddig semmi :-( Múlt héten a doki azt mondta, hogy lát egy érett, egészséges petesejtet... El vagyok kenődve, hogy nincs is peteérésem.
2008. nov. 14. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a múlt hónapban vettem ovu tesztet. 8 napon keresztül csináltam, abban az időszakban, amikor pé-nek kellett lenni. Egy alkalommal sem lett pozitív. Pedig volt pé-m, erre bizonyíték, hogy 6 hetes pocis vagyok... Remélem nálad is a teszt "füllent"!

Mondjuk mások meg esküsznek rá, de nekem rossz a tapasztalatom. Azóta kiderült, hogy egy barátnőm is így járt, ő tavaly, és 3 hónapos a babája...

Szóval ne keseredj el, és sok sikert!:)

2008. nov. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Figyu, nem akarok pánikrohamot kelteni, de több helyen olvastam már, hogy az ovutesztek közül épp a Gabriel-lel nem sikerült többeknek pozit tesztelni sohasem! Csak majdnem ugyanolyan erősségű lett 2 csík, de sosem lett ugyanolyan! Nálad nem ez van?

Egyébként én az UH-nak hinnék!!

Az ovuteszt is akkor pontos igazán, ha reggel-este csinálnád minden nap, mert mi van, ha épp nem kapod el az LH-emelkedést...?

2008. nov. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hmmm.. kedves első... remélem nekem is bejön ez :-) Jó lenne... Bíztam benne, hogy legalább mond valamit a teszt, de nem is veszek többet.
2008. nov. 14. 13:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha az UH-on ott van a petesejt, akkor mindegy mit mond a teszt: van peteérésed! Szóval fel a fejjel!
2008. nov. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló... volt két kétcsíkos eredmény.. egy vasárnap, egy meg kedden... szóval nem értem... mindkettő halványabb volt mint a kontroll csík :-(

Nektek nagyon gratulálok és sok boldogságot!!!! :-)

2008. nov. 14. 13:06
 6/6 anonim ***** válasza:

A tesztenek nem minden esetben kell egyforma csíkot jelezni, ha van két csík, akkor elkezdődött a pé!

Ennyi.

Szóval volt petesejt amit a doki látott és be is érett.

Remélem sikerült a megfelelő időpont!:-))

2008. nov. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!