Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitöl lehet ez velem? Nagyon...

Mitöl lehet ez velem? Nagyon sok barnazasom van.

Figyelt kérdés
Igy megy le a havim?Vagy talan babas vagyok?Vagy elveteltem?Az elsö napomon nagyon erös verzesem volt,aztan masnapra mar csak barnaztam,de keveset.Harmad napra semmi az egvilagon,es mara nagyon erös kremes nagyon sok barna folyasom van!Volt mar igy valaki? Irjatok varom nagyon!!! KÖSZI!!!!
2008. nov. 14. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

Lehet fertőzés, hormonális okok. Tesztet csináltál, mert ,ha csak egy napig volt vérzés és azóta csak ez van... egy próbát megér. Aztán írj mi volt :) !

2008. nov. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem volt darabos a vérzésed? Mert ha nem akkor nem hiszem,hogy elvetéltél NYUGI!
2008. nov. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, pontosan ugyanígy vagyok én is! Még én is feltettem hasonló kérdést, rövid ideig véreztem, talán egy napot, gyengén, aztán barnázás, de sok és krémes!Tegnapelőtt óta. A hőm is magas, híztam is, puffadt vagyok, a melleim égnek és nőttek is. Tesztet nem csináltam, mert gondoltam felesleges. Ha te csinálnál, kérlek írd meg a választ, akkor én is lehet megpróbálom. Sok sikert, szorítok neked!
2008. nov. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm lanyok a valaszokat.Teszteltem hat NEATIV!!! Na sebaj majd jön ha akar!En mar nem strsszelem magam! Talan azert sem jön össze mert nagyon akarom.Puszi es mindenkinek sok sikert!!!
2008. nov. 15. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!