Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha mensi után vagyok, hogyan...

Ha mensi után vagyok, hogyan tudom kiszámolni, hogy mikor kell nekiállni a babának?

Figyelt kérdés
Hány nap?Hogyan kell kiszámolni?
2008. nov. 14. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vezess az interneten menstruacios naptart, pl a www.ciklus.hu-n es ott megmondja, hogy varhatoan mikor lesz peteeresed.
2008. nov. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, h hány naposak a ciklusaid. Elvileg a pé, normál ciklus esetén, ami 28 napos, akkor a 14. napon van. +-1-2 nap. Ha hosszabb a ciklusod, akkor a ciklus végétől vissza számolva 14 nap, elvileg. Amúgy a 2-3 npontai együttléttel, elvileg jók lehettek. Sok sikert!
2008. nov. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én a kismama.hu oldalt ajánlom.Azon belül a Termékenység Kalkulátort.Szerintem sok segítséget tud adni.Sok sikert!
2008. nov. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

a mensi elsö napja a ciklusod elsö napja és a ciklus utolsó napja a köv mensi elötti nap. egy normál ciklus 28 napos, max 30 (persze eltérhet). így azt szokták mondani hogy a peteérés kb a 14 napon van vagy is a mensi elsö napjátol számolva a 14-ik napon. a petesejt egy napig él max , ha nem lesz megtermékenyítve akkor felszívódik. de a spermiumok 3 napig még benned élnek. vagy is ha pontos a ciklusod akkor a 12-ik naptol érdemes minden másnap csinálni.


lehet höt mérni is. a pete kilöködésekor a hömérsékleted felmegy 37 körülire így tudod mikor van peteérésed. Ezt a höt reggel közvetlen ébredés után kell mérni, testnyílásba, pl szájban.

2008. nov. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Érdemes megnézned: [link]

Nálam/nálunk bejött ;)

2008. nov. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vagy: [link]

igazán ugyanazt az eredményt adta..és sikeresen :)))))))))

2008. nov. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsot!!:)
2008. nov. 14. 13:14
 8/9 anonim ***** válasza:
szívesen,sok sikert :))
2008. nov. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:):)
2008. nov. 14. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!