Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 13. napon a méhnyálkahártyám...

A 13. napon a méhnyálkahártyám 6.5 mm, és a tüszöm meg 20mm . Ez jo?

Figyelt kérdés
a doki szerint már összejöhet. eddig mindig 3.4 mm es volt a méhnyálkahártya. aztmondta a doki még vastagszik is és öszejöhet. volt már valaki ilyen helyzetben?
2008. nov. 14. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt mondják olyan 8mm körül már jó a nyálkahártya. A 20mm-es tüsző már viszonylag nagy, valószínűleg hamarosan kiszakad. Ezután az esetleg megtermékenyült petesejtnek még kb. 6 nap míg elér a méhbe. Vagyis addig még van kb. 1 hét, azalatt elérhető a 8mm. Sok sikert!
2008. nov. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezek az értékek nagyon jók a 13.napon. Akciózzatok rendületlenül! :-)

Drukkolok!

Nagyjából 3 héten belül jelentkezz ide, hogy milyen eredménnyel jártatok! :-)

2008. nov. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen jelentkezem:)most nagyon örülök mert most van esélyem:)eddig minmdig 3-4mm es volt a méhnyálkahártya. a doki aztmondta hogy 24 orán belül megreped a tüsző.
2008. nov. 14. 10:04
 4/8 A kérdező kommentje:
majd gyertek vissza ti is ide,4 hét mulva megirom milett
2008. nov. 14. 10:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Rendben! Várjuk az eredményt!

De szerintem, ha kimarad a mensid, akkor már tesztelhetsz! Olyan november 30. - december 1-je körül. :-)

2. válaszoló voltam

2008. nov. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

oké köszönöm szépen:)

de azért várom a többi hozzászolokat is

2008. nov. 14. 13:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nem akarlak elkeseríteni,de nekem dettó ugyanez volt,20 mm tüsző,2 db., és 6 mm nykh.Én elvetéltem szinte rögtön,a nykh miatt,5 hetesen.Két babát vártunk,s egy sem let:(Te éppen határértéken vagy,ezért ha pozi a teszted,nagyon kíméld magad!Sok szerencsét!
2008. nov. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké,de a doki aztmondta hogy aztán gyogyszert ad ami vastagitja csak vgra essek már teherbe. és azért azsem mindegy hogy 2 baba ágyazódik be a méhbe főleg ha határeseten van vagy 1. nem?
2008. nov. 14. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!