Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mivel lehet segiteni hogy...

Mivel lehet segiteni hogy tudjon kakilni?

Figyelt kérdés

A kislanyom 2 honapos Beba Sensiduot eszik, de meg igy is kemenyet kakil es sir. Beba fibre port vettunk neki, de semmit nem hat, ugyan ugy kemeny neki a kaki😔 probaltam picit tobb vizzel csinalni a tapszert, de semmi…

Dulcosoftot neztem, de arra azt irjak csak fel eves kortol adhato. Laevolacot en probaltam terhesen, de nekem nem segitett, sot nekem jobban fajt a hasam tole, szoval azt nem adnam neki szivesen. Az edeskomeny teatol meg jobban fajt a hasa, sima kamillat vettem neki, de arra azt irjak hogy szarit.



júl. 16. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Meleg van, kevés a folyadék és nagyon sokat veszít izzadással a baba. Forralt, lehűtött vízzel vagy babavízzel kínálhatod.
júl. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem issza meg. 😔
júl. 16. 20:28
 3/4 anonim ***** válasza:
28%
Régen melegvizet raktak a bilibe, valamiért a melegség meghozta az "ihletet".
júl. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Orvosnak kellene szólni, és valószínű tápszert kell váltani.
júl. 17. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!