Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Létezhet olyan, hogy a kismamá...

Létezhet olyan, hogy a kismamát hagyják vajúdni 7-8 órát császárig?

Figyelt kérdés
2019. jún. 28. 21:45
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
19es..szépen megszültek császár nélkül is? Akkor szerinted régen nem volt sokkal magasabb a halálozási arány szüléskor? Megsúgom, hogy de..rengeteg baba, édesanya vesztette életét vagy lett egy életre értelmi-testi sérült a gyermek. Gondolkozz már.. és azt sem szabad figyelmen kívül hagyni, hogy mostanában a babák minden fontos tápanyaghoz hozzájutnak az anya szervezetéből és egyre nagyobbak lesznek (nagyobbak mint régen) amire a legtöbb nő testalkata nincs felkészülve.
2019. jún. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
67%
Hagyd rá 😅 az ősanyák vmi másik dimenzióban élnek, nekik nem lehet megmagyarázni. Írhat itt bárki bármit. Azért megnézném aki ennyire szeret napokig vajúdni, mert az hű de természetes és pl esik a babád szívhangja azt mennyire venné zokon, hogy tényleg ezért hagytatok, hogy vagy baja legyen a babának vagy nem. Mindegy.
2019. jún. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Fel 5 tol ejjel fel 3 ig hagytak,szoval van es altalaban sokkal tobb mint 7-8 ora.
2019. jún. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Az első szülés átlag 6-24 h-t tart.


Szóval 7-8 órát mindenkit hagynak vajúdni, ha nem indokolja más,

Mint az idő

2019. dec. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

En 33 órát vajúdtam. Kitolás előtt közölte a doki, hogy “ez nem fog menni”. Beödémásodott a méhszáj és nem tűnt el. Mondtam neki, ha 24 órával ezelőtt nem vágott fel, most már oldja meg... végül kézzel tágított, és így valahogy kijött a buksija. (En ebből semmit nem éreztem, pedig azt szoktak mondani, nagyon fáj, de 33 óra után igazából már mindegy szerintem, vagy nem tudom...)

De igen simán felvágott volna 33 kicseszett óra után. Azt hittem, ott megverem.

És egyet értek, elszomorító, hogy ennyit hagynak szenvedni. Egy nap után az lenne a minimum, hogy megkérdezzék, mit szeretnél. Aki élvezi, attól nem venném el a lehetőséget, de pl nálunk még fájdalomcsillapító sem volt. Semmi. 33 óra eda, gáz és minden nélkül. És ezek után fel akart vágni. Hát... férjem szerint nagyon meglepődött a doki, ahogy elküldtem a francba. Pedig nem használtam csúnya szavakat, de ez nekem már meg sincs.

2020. szept. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Most nézem hogy 2-szer is leírtam


11-24

😅

2020. szept. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
1.babával 14 óra vajúdás után császár,2. 18 óra vajúdás után császár,a két kisebb pedig már progis lett:)
2020. szept. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Én éjjel 3-4től kb d.e. 11.30ig vajúdtam, utána műtöttek.
2020. szept. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
11 orat vajudtam. Ki volt nyílva majdnem teljesen a méhszáj, de a 11 óra alatt nem ment lentebb a baba feje, s mivel eleve meconiumos volt a magzatviz, nem vártak tovább nehogy oxigén hiányos legyen, így kiemelték.😇
2020. szept. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
50%

Na de a 7-8 óra természetes szülésnél is tök normális, sőt az az átlag. Én mindkettőt természetesen szültem és kb 6 óra volt.

Ennyi erővel akkor mindenkit császározzanak meg, aki nem pottyant 2 órán belül? :)

2020. szept. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!