Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valaki tapasztalt hasonlót...

Valaki tapasztalt hasonlót szülés előtt?

Figyelt kérdés
39+5 hetes vagyok, ma reggelre "össze ment" a hasam. Már egy ideje lent is volt. Eddig semmi jele annak hogy ki akarna bújni és Kedden kell befeküdnöm a kórházba ha addig sem lesz semmi. Ez viszont nagyon aggaszt mert sehol nem találtam róla semmit és a magzatvíz sem szivárog vagy folyt el. Ez megszokott vagy nézessem meg az orvossal? Ma már annyira nem is volt aktív mint szokott lenni. Első baba úgy hogy fogalmam sincs az ilyen dolgokról, jósló fájás sem volt és a nyákdugót sem vette észre hogy távozott volna.
2018. okt. 6. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is így volt

41+1 indult el

Sima fájásokkal



Miért fektetnek be?

Rossz az nst???

2018. okt. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, minden eredmény tökéletes.
2018. okt. 6. 17:25
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyit várnak az esetleges szülés indítással, de nem szeretnék heteket kórházban tölteni mikor igazából nincs is semmi baj. :/
2018. okt. 6. 17:26
 4/9 anonim ***** válasza:

Miből gondolod hogy összement?


Én 39+2 vagyok és felülről én is kisebbnek látom, de védőnő méri mindig és nem lett kisebb.

2018. okt. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ajanlom a Mindent a termeszetes szulesrol fb csoportot. A befektetest pedig tokwletes eredmenyek mellett visszautasitanam a helyedben, jogod van hozza, a terhesseg normal hosszusaga meg az orvosi konyvek szerint is 37-42 hetes, mi ez a befektetesi mania terminus kornyeken? Veszelyeztetett terhes vagy? Vagy toxemiara van gyanu?
2018. okt. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Onnan gondolom, hogy hétfőn még 116cm volt és akár hogy mérem most 106 és látványos is oldalról és elölről is.

Holnap még megyek ctg-re, sajnos a mi városunkban nincs szülészet, át kell menni a szomszéd városba. Fogadott orvosom nincs, egyedül nem is tudtam volna átjárni hozzá mindig (férjem dolgozik) vérszegény voltam még a terhesség elején de már semmi nyoma annak sem, minden labor mindent ctg tökéletes. Attól félek ha túl sokáig marad bent nem tudom meg szülni mert túl nagy lesz :D így is minden héten elmondja az orvos hogy szép nagy baba lesz 😬

2018. okt. 7. 12:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is ettől tartok, már 36. héten 2500gramm volt. Félek, ha még sokáig bent marad óriás bébi lesz. Majd írd meg, hogy mi volt. Szurkolok, hogy minden jól menjen :) (4-es voltam)
2018. okt. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Tegnap voltam ctg-n ma pedig be kellett volna feküdnöm a kórházba. Ott csináltak nst-t ultrahangot meg magzatvíz mintát vették. Mindent rendben találtak és annak ellenére hogy az itteni orvos azt mondta hogy nagy baba lesz 2937grammra becsülték. A BPD:88 mm szóval nem aggódom már azon hogy túl nagy lesz :D

De viszont át kell mennem minden nap nst-re és pénteken csinálnak valami opt-t ami fogalmam sincs hogy mi 😅

2018. okt. 9. 13:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Mellstimulacio... nem hagynam.
2018. okt. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!