Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után hány...

Császármetszés után hány órával lehet felkelni, és hány óra múlva kapom meg a babát?

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 15:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Kistarcsán szültem!20:52-kor császároztak,reggel 9-kor keltettek!Nekem aludt éjszaka a babám azért nem hozták,én reggel 8-kor láttam először,de akkor még nem engedték,hogy mozogjak!12:00-kor mentem érte a babaszobába és onnantól velem volt végig,csak fürdeni vitték el!Szombaton szültem és szerdán jöttünk haza!

2010. jún. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A Kútvölgyiben császár után 6 órával kell fölkelni, zuhanyozni menni, nincs apelláta. Nálam ettől csak azért tekintettek el, mert este kilenckor hoztak ki a műtőből, és csak reggel kellett fölkelnem (spinális érzéstelenítést adtak). A babát rögtön mutatták, amikor kivették, de csak reggel hozták mellém, a szobába. Utána már végig maradt, éjszakára sem vitték el.
2010. jún. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nyíregyházán szültem 10:07-kor, 15 órakor tolták be hozzám a kicsit aki aludt, a karomra rakták, viszont mondták, hogy 22-ig meg ne mozduljak, mert akkor fájni fog a fejem. majd este 10 kor keltem fel az ágyból.
2010. jún. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Pesten szültem Uzsokiban.

Műtét után 6-7 órával felkeltettek zuhanyozni,muszáj volt.még aznap mentem a babámért,muszáj volt:-))

2010. jún. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
16:32-es!!Én is Kistarcsán szültem!!:)
2010. jún. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a tapasztalatokat! Remélem ha császáros leszek (35. hétben faros a babám), akkor is minél előbb felkelhetek és megkapom a kicsit.
2010. jún. 22. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!