Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor jön meg általában az...

Mikor jön meg általában az első menstruáció szülés után?

Figyelt kérdés
6 hete lesz szombaton hogy szültem,a vérzés 2 hét után elmúlt.Tegnap elég sokszor volt mensis érzésem,mint mikor régen megjött a havim.Tudom ez mindenkinél más,de kiváncsi lennék.Szoptatni szoptatok,viszont pótolnom kell,mert kevés a tejcsi:-(Várható ilyenkor hogy megjön,vagy csak akkor ha már egyáltalán nem szoptat az ember?
2010. jún. 17. 06:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon változó. Nekem az 1. szülés után 12 hónappal jött meg. A 2. után pedig 18 hónappal. Mind a két alkalommal szoptattam még akkor.
2010. jún. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

teljesen egyéni.

az első baba után én 8 hétig vérezgettem, egy hét szünet és aztán egyből mensi :S

a másodiknál 5 hétig vérezgettem, és szülés után napra pontosan 4 hónap tellt el az első mensig. (mindkétszer szoptattam még)


sógornőm az első gyerek után 1 évvel vérzett először, a második után meg asszem 14 vagy 15 hónappal. ő már nem szoptatott egyiknél sem.


unokatesómnak fél éves volt a baba mikor megjött a mensije.

2010. jún. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Végül is mindegy nekem is ,csak ezek a fura mensi jellegü fájdalmak tüntek fel,amire ugye mostanában nem volt példa:-))
2010. jún. 17. 08:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani akkoriban mikor abba hagyod a szoptatást. Nekem 2 hós volt a babám mikor megjött. Sógornőmnek meg tök másképp jött meg, az elsőt 3 éves koráig szoptatta, közben teherbe esett a kisebbikkel akit szintén 3 éves koráig szoptatott, most kezdi leválasztani és most jött meg neki először mióta a nagyobbal teherbe esett. Azért kicsit irigylem :)
2010. jún. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elsőt szoptatam 14 hóig, 7 hós volt, mikor megjött. A másodikat 3,5 hónapja szültem, nem szoptatok egyáltalán 3 hete, és nem jött még meg.
2010. jún. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 6 hónapig szoptattam a fiamat. 3 hónapos kora után már pótoltuk, de a mensim ennek ellenére már az ötödik héten megjött rendesen és utána rendszeres is volt.
2010. jún. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6 hónappal a szülés után jött meg, napi 5x szoptattam még akkor.

Az orvosom egyébként azt mondta, hogy 6 hónap az átlag.

2010. jún. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. jún. 18. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!