Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miskolcon olyan orvos, aki...

Miskolcon olyan orvos, aki nem erőlteti a természetes szülést előzetes császár után?

Figyelt kérdés

Volt már egy császármetszésem, ami természetes szülésnek indult. Aztán 9óra vajúdás után sürgősségi műtét lett.

A második babámat várom, szeretném, ha nem kellene mégegyszer átéltem, viszont az orvosom nem partner ebben. Én is tudom, hogy talán ezt a babát simán megszülném, de nem szeretnék kockáztatni.


2017. szept. 21. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
A csaszarnak sokkal nagyobb kockazata van rad nezve, de te tudod. Miskolc kornyeken nem vagyok ismeros, orvos valasztasban sajnos nem tudok segiteni, biztos lesz valaki, aki tud.
2017. szept. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Szia én is a második babámat várom első császárral volt. A dokim nem engedi hogy simán szüljek így program császárom lesz. Dr Gubás Péter az orvosom őt tudom ajánlani.
2017. szept. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lemaradt hogy Miskolc a Semmelweis kórházban dolgozik
2017. szept. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ki az orvosod?
2017. szept. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dr. Vrastyák Péter. Sima szülésnek indult de császár lett. A másodiknál ő javasolta a császárt.
2017. szept. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Dr. Török Pál az orvosom Kazincbarcikán.

Itt egyébként mindegyik orvos természetes szülés mániákus, bármi áron.

2017. szept. 21. 14:30
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül hívják természetes szülésnek, mert az a természetes. Eredetileg a császármetszést csak akkor alkalmazták, ha már az anya menthetetlen volt, vagy meghalt, de a gyerek még menthető volt, tehát esélyes volt, hogy egyikük, de többségében mind a kettőjük az asztalon maradt. Nálunk 1890 körül végezték el az első operációt úgy, hogy életben maradt az anya és a baba is.


A szervezetre nézve a természetes út az egészséges, ezzel nem azt mondom, hogy ha nem muszáj nem feküdnék kés alá a gyermekem érdekében. Ami a 2. szülést illeti, sok mindenkit ismerek, aki másodjára már természetes úton szült és gond mentesen végigcsinálta. Ha már van orvosod, bízz benne, azért fizeted.

2017. szept. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia,érdekelne hogy talàltál-e Miskolcon orvost aki csàszàroz?
2018. júl. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, írtam privát üzenetet !
2018. júl. 19. 09:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!