Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3 hónapja szültem az aranyerem...

3 hónapja szültem az aranyerem még mindig nem húzodott vissza. A kenőcsök nem használnak. Most már csak a műtét segít ilyenkor?

Figyelt kérdés
2008. okt. 17. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szülés után a mastu kúpot és kenőcsöt használtam, 1 hét alatt elmúlt. Azt próbáltad már?
2008. okt. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én meg a Reparon kúpot és a Sperti kenőcsöt és nekem nagyon jó volt, 1 hét és vége...
2008. okt. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Amikor én szültem nekem is nagyon kijött az aranyerem, és a nővér azt mondta, hogy bármilyen furán is hangzik, de az a legjobb megoldás ha visszanyomod saját magadnak... Nekem bevált, azóta ( 6 éve) semmilyen panaszom nincs ezzel kapcsolatban... Szerintem próbáld ki, kicsit furi, de nem veszíthetsz vele...:)
2008. okt. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Van egy nem annyira olcsó asszem homeopátiás gyógyszer, ami kb. 4000.-ft. Nekem ez nagyon bevált, ellentétben a többivel! Szerintem próbáld ki, már más ismerősöm is dícsérte. A neve: Hemoclin. Minden gyógyszertárban kapható.

2008. okt. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a Reparon, Sperti nem használt! A hemoclint még lehet hogy megpróbálom ha nem akkor marad az orvos. Mégegyszer köszönöm mindenkinek.
2008. okt. 17. 21:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!