Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az István kórházban ki jó...

Az István kórházban ki jó szülész orvos?

Figyelt kérdés
Volt egy missed ab. műtétem és nagyon nagyon készülök a következő babára,de szeretnék jó orvos kezébe kerülni. Olyan orvost szeretnék találni aki ott is dolgozik az Istvánban nem csak "bejáró" doki. Mindenképpen szeretnék majd ott szülni,ajánljatok légyszi jó dokit.
2008. okt. 12. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a Német Miklósnál szültem,még 2006-ban,de én maximálisan meg voltam vele elégedve.nagyon közvetlen,lendületes orvos.Ami számomra még nagyon szimpatikus benne,hogy nem az a tipikus doki,hanem sokkal hétköznapibb pasas.Én a párommal folyton magánrendelésére jártunk,pénteken van a korház alaksorában.Ami még szimpatikus benne,hogy magándoki léttére éjjel-nappal elérhető volt számomra!!

2008. okt. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Ha még visszanézel ide akkor tarifát elérhetőséget is írnál nekem? A három hónap várakozási időben vagyok és mielőtt ujra nekikezdünk a babaprogramnak szeretném megvizsgáltatni magam,így már lehet hogy akkor felkeresném.
2008. okt. 12. 15:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Dr. Deák Mihályhoz járok. Magánrendelése is van szombatonként (8000.-), a korházban meg minden nap bent van. Bármikor felhívhatom. Hátránya, hogy nincs a magánrendelőjében uh gépe, így csak a kórházban tud ultrahangozni. Az viszont nem kerül semmibe sem. Ha észrevesz a kórházban, előre vesz és nem kell véigállni a sort.
2008. okt. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Első válaszoló vagyok....a Német Miklós tel.száma:06 20 923 8813

Péntek délután van bent a kórházban,az alaksorban,ahol a vérvétel is szokott lenni.Remélem segítettem.Azt nem tudom milyen árakkal dolgozik most,anno 2006-ban 6ezer volt egy uh vizsgálat+tanácsadás!!!sok sikert a babához,és jó egészséget!!!

2008. okt. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!